Web
Analytics

شکر تکنفره کاور دار درجه 1

مدل
Sugar Singles Covered grade 1
موجود
‎65تومان
-
+
بررسی

قیمت مصرف کننده ندارد
نوع شکر سفید
وزن تکنفره
برند تهران
تعداد در بسته 1000 عددی
مناسب برای رستوران و فست فود, خیریه, پخش مواد غذایی

شکرتکنفره محصولی از شرکت بسته بندی ایران که جهت مصارف تکنفره تولید گردیدهاست.وزن خالص این کالا 5 گرم و در کاورهای دوجداره بستهبندی گردیده است.شکرتکنفره مناسب برای رستوران ها ،کافی شاپ ها ،بوفه های غذایی ،عمدهفروشان و پخش های مواد غذایی می باشد.اگر تکنفره در جه 1 در بسته بندی های 1000 عددی به مشتریان عرضه می شود.

شکرهمواره یک کالای استراتژیک بوده ،از این حیث قیمت آن کاملا مشخص است.فقط در صورت حمل مستقیم از کارخانه به صورت 5تن-10 تن یا 20 تن می توانید انتظار تخفیف از قیمت پایه را داشته باشید . مقدار کمتر از این وزن ها به یک قیمت عرضه می شود.
شکریکی از پرمصرف‌ترین فراورده‌های شیرین‌کننده شکر است که در سبد خانوار ایرانی، جزء یکی از پرمصرف‌ترین اقلام به‌حساب می‌آید. بیشتر شکر‌ها از نی شکر تهیه می‌شوند که رنگ سفیدتری دارند اما گاهی از چغندرقند استفاده می‌شود که رنگ تیره‌تری دارند. شکرها پس از فراوری از نیشکر یا چغندرقند، به ساکاروز تبدیل می‌شوند که به‌صورت شکر معمولی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

جهت خرید ودریافت شکر تکنفره کاور دار درجه 1 می توانید همین حالا نسب به خرید و ارسال سفارش اقدام کنید .
کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما می باشند.

کلید واژها:

خرید شکر بسته بندی   شکر 10کیلویی     فواید شکر  قیمت شکر 10کیلویی  کارخانه شکر  انواع شکر  ترکیبات شکر  تفاوت قند و شکر  قیمت عمده شکر در بازار  کارخانه شکر   آدرس کارخانه شکر    وارد کننده شکر   عاملیت پخش شکر

اطلاعات بیشتر
نوع شکر سفید
وزن تکنفره
برند تهران
تعداد در بسته 1000 عددی
مناسب برای رستوران و فست فود, خیریه, پخش مواد غذایی
نظر خود را بنویسید
تنها مشتریانی که در فروشگاه ثبت نام کرده باشند امکان ثبت نظرات خود را دارند. لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.