Web
Analytics

شکر سفید 50 کیلویی درجه 1

مدل
شکر سفید 50 کیلویی درجه 1
موجود
‎4٬800تومان
-
+
بررسی

قیمت مصرف کننده ندارد
نوع شکر شکر سفید
تعداد در بسته 1 عددی
وزن 50 کیلویی
برند ورامین
مناسب برای رستوران و فست فود, ارزان فروشی, پخش مواد غذایی

شکر سفید در جه 1 کریستالی محصولی از کارخانه جات قند و شکر ایران است که با کیفیت عالی تولید و عرضه می گردد.شکر سفید 50 کیلویی مناسب برای کارخانه جات،شیرینی فروشی ها ،رستوران ها،و اصناف گوناگون تولید می گردد.
شکر همواره یک کالای استراتژیک بوده ،از این حیث قیمت آن کاملا مشخص است.فقط در صورت حمل مستقیم از کارخانه به صورت 5تن-10 تن یا 20 تن می توانید انتظار تخفیف از قیمت پایه را داشته باشید . مقدار کمتر از این وزن ها به یک قیمت عرضه می شود.
شکریکی از پرمصرف‌ترین فراورده‌های شیرین‌کننده شکر است که در سبد خانوار ایرانی، جزء یکی از پرمصرف‌ترین اقلام به‌حساب می‌آید. بیشتر شکر‌ها از نی شکر تهیه می‌شوند که رنگ سفیدتری دارند اما گاهی از چغندرقند استفاده می‌شود که رنگ تیره‌تری دارند. شکرها پس از فراوری از نیشکر یا چغندرقند، به ساکاروز تبدیل می‌شوند که به‌صورت شکر معمولی مورداستفاده قرار می‌گیرد. شکر سفید نقش جهان ، 50 کیلو گرم وزن دارد و در بسته‌بندی پلاستیکی قرار داده‌شده است. این شیرین‌کننده حاوی 399.2 کیلوکالری انرژی و 4 گرم کربوهیدرات در هر 4 گرم شکر است. این شیرین‌کننده در سبد کالای ایرانی، بسیار پرمصرف است. چای شیرین از قدیم در سفره صبحانه ایرانی‌ها بوده که با شکر شیرین می‌شود.

کلید واژها:

خرید شکر  فواید شکر  قیمت شکر  کارخانه شکر  انواع شکر  ترکیبات شکر  تفاوت قند و شکر  قیمت عمده شکر در بازار  کارخانه شکر   آدرس کارخانه شکر    وارد کننده شکر   عاملیت پخش شکر

اطلاعات بیشتر
نوع شکر سفید
وزن 50 کیلویی
برند ورامین
تعداد در بسته 1عددی
مناسب برای رستوران و فست فود, ارزان فروشی, پخش مواد غذایی
نظر خود را بنویسید
تنها مشتریانی که در فروشگاه ثبت نام کرده باشند امکان ثبت نظرات خود را دارند. لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.