Web
Analytics

شکر سفید ۹۰۰ گرمی درجه 1

مدل
White sugar 900 g grade 1
موجود
‎5٬400تومان
-
+
بررسی

قیمت مصرف کننده ندارد
نوع شکر شکر سفید
تعاددر بسته 12عددی
وزن 50 کیلویی
برند ورامین
مناسب برای رستوران و فست فود, سبد کالای کارمندان, خیریه, ارزان فروشی, سوپر مارکت, پخش مواد غذایی

شکر سفید در جه 1 کریستالی محصولی از کارخانه جات قند و شکر ایران است که با کیفیت عالی تولید و عرضه می گردد.شکر سفید ۹۰۰گرمی مناسب برای فروش در سوپر مارکت ها، خیریه ها ،سبد کالایی،فروشگاه هلای زنجیره ایی و تعاونی است . شکر ۹۰۰گرم در بسته بندی سلفونی با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید و بسته بندی می شود.شکرهمواره یک کالای استراتژیک بوده ،از این حیث قیمت آن کاملا مشخص است.فقط در صورت حمل مستقیم از کارخانه به صورت 5تن-10 تن یا 20 تن می توانید انتظار تخفیف از قیمت پایه را داشته باشید . مقدار کمتر از این وزن ها به یک قیمت عرضه می شود.
شکریکی از پرمصرف‌ترین فراورده‌های شیرین‌کننده شکر است که در سبد خانوار ایرانی، جزء یکی از پرمصرف‌ترین اقلام به‌حساب می‌آید. بیشتر شکر‌ها از نی شکر تهیه می‌شوند که رنگ سفیدتری دارند اما گاهی از چغندرقند استفاده می‌شود که رنگ تیره‌تری دارند. شکرها پس از فراوری از نیشکر یا چغندرقند، به ساکاروز تبدیل می‌شوند که به‌صورت شکر معمولی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کلید واژها:

خرید شکر بسته بندی   شکر 1کیلویی     فواید شکر  قیمت شکر 900گرمی  کارخانه شکر  انواع شکر  ترکیبات شکر  تفاوت قند و شکر  قیمت عمده شکر در بازار  کارخانه شکر   آدرس کارخانه شکر    وارد کننده شکر   عاملیت پخش شکر

اطلاعات بیشتر
نوع شکر سفید
وزن 900گرمی
برند البرز
تعداد در بسته 10عددی
مناسب برای رستوران و فست فود, سبد کالای کارمندان, خیریه, ارزان فروشی, سوپر مارکت, پخش مواد غذایی
نظر خود را بنویسید
تنها مشتریانی که در فروشگاه ثبت نام کرده باشند امکان ثبت نظرات خود را دارند. لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.