Web
Analytics

سوالات متداول

پرداخت

1- مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟
پاسخ:  همگی کاربران بازار مولوی می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت بازار مولوی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند..

2- آیا امکان پرداخت وجه فاکتور از طریق واریز به حساب بازار مولوی وجود دارد
پاسخ:  بله،شما می توانید از طریق واریز به حساب بانک ملت به شماره (8372615348) وجه فاکتور را واریز و تصویر فیش واریزی را از طریق تلگرام یا پیام رسان دیگر به ما ارسال کنید


3- با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟
پاسخ:  شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت بازار مولوی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
 
4- آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد
پاسخ:  خیر در حال حاضر امکان ارسال سفارش قبل از تایید مالی وجود ندارد..

5- ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
پاسخ:  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

6- آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟
پاسخ:  خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بازار مولوی از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.

7- آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت بازار مولوی امن است؟
پاسخ:  پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از بازار مولوی که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
  - با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
  - قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.
  - برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

 

ارسال سفارشات 

1- سفارش تهران چه موقع تحویل می شود؟
پاسخ:  سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ثبت شده باشند تا 6 ساعت پس از تایید نهایی به دست مشتری می رسد،همچنین مشتریان می تواند برای دریافت سفارش خود روز خاصی را تعیین نمایند..

2- هزینه دریافت سفارش در تهران چه قدر است
پاسخ:  هزینه حمل سفارش در تهران رایگان است


3- سفارش شهرستان چه موقع تحویل می شود؟
پاسخ:  سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ثبت شده باشد تا ساعت 6 عصر تحویل باربری میگرددو زمان تقریبی ارسال سفارش توسط باربری بین 12 تا 24 ساعت بسته به شهر مقصد می باشد.
 
4- هزینه دریافت سفارش در شهرستان چه قدر است
پاسخ:  هزینه ارسال سفارش تا باربری رایگان است،و هزینه حمل سفارش از مبدا تهران به مقصد توسط باربری اعلام می شود که به عهده مشتری می باشد.به طور مثال برای حمل یک بسته تن ماهی از تهران بین 400 تا 900 تومان هزینه حمل در نظر گرفته می شود،اما مشتریان می توانند برای اطلاع از قیمت دقیق هزینه حمل با کارشناسان ما یا خود باربری تماس بگیرند..

5- آیا من میتوانم انتخاب کنم سفارشم با کدام باربری ارسال شود؟
پاسخ:  بله،شما میتوانید نام باربری مد نظر خود را در زیر فاکتور ثبت نمایید ،سفارش شما زا طریق همان باربری ارسال می شود،همچنین بازار مولوی برای ارسال سفارش ازفقط  باربری های معتبر و مجاز استفاده می نماید. .

 

آشنایی با بازار مولوی

1- فعالیت بازار مولوی از چه سالی آغاز شده است؟
پاسخ:بازار مولوی از سال 1382 در خیابان مولوی اولین دفتر پخش خود را بنا کرد،همزمان با واردات مواد غذایی زمینه پخش محصولات داخلی  را نیز فراهم کرد و هم اکنون فعالیت خود را بر روی پخش عمده محصولات غذایی و بهداشتی پیش می برد.

2- شما چه کالاهایی پخش می کنید
پاسخ:  بازار مولوی به طور تخصصی بر روی فروش عمده انواع کنسرو تن ماهی و همچنین سبد کالایی کارمندان و خیریه ها فعالیت می نماید.به جز تن ماهی برنج-روغن-قند و شکر-حبوبات نیز توزیع می نماید اما در حال حاضر فقط امکان خرید کنسرو تن ماهی و سبد کالای مواد غذایی در سایت وجود دارد.


3- آیا بازار مولوی در شهر دیگری نماینده دارد؟
پاسخ:  خیر ،بازار مولوی هیچگونه نمایندگی و یا شعبه ایی ندارد تنها آدرس ما:میدان محمدیه-ابتدای خیام جنوبی-بازار بزرگ برلیان-طبقه دوم-واحد19 می باشد.