Web
Analytics

شرایط و قوانین خرید از بازار مولوی

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بازار مولوی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بازار مولوی  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

نحوه پرداخت صورتحساب

كليه فاكتور هايي كه در سايت توسط مشتري صبت مي شود به دو روش زير قابل پرداخت مي باشد و به جز راه هاي فوق هيچ پرداختي قابل قبول بازار مولوي نمي باشد:
١- پرداخت آنلاين از طريق درگاه هاي اينترنتي سايت bazarmolavi.com
٢- واريز به حساب بانك ملت به شماره (١) و شماره كارت (١)
.بازار مولوي هيچگونه حساب ديگري به جز شماره حساب ذكر شده ندارد و پرداخت هايي قابل قبول است كه از طريق يكي از دو روش فوق پرداخت شده باشد

 

چه فاكتور هاي تاييد مي شود

بازار مولوي ملزم به ارسال سفارشاتي است كه وجه آن پرداخت شده باشد و فاكتور هايي كه وجه آن هنوز توسط مشتري پرداخت نگرديده تا زمان پرداخت و تاييد معلق مي باشد.

 

نحوه و زمان ارسال سفارش

بعد از تاييد نهايي فاكتور توسط واحد مالي بازار مولوي سفارش مشتري جهت ارسال آماده ميگردد
سفارشات شهرستان تا ٦ ساعت بعد از پرداخت نهايي تحويل باربري خواهد شد
سفارشات تهران تا ٢ ساعت بعد از تاييد نهايي فاكتور به آدرس مشتري ارسال مي شود.

هزينه حمل و نقل

هزينه ارسال سفارش تا باربري به عهده بازار مولوي مي باشد و هزينه باربري از مبدا تهران به ادرس مشتري به عهده مشتري مي باشد هزينه ارسال بار توسط باربري اعلام مي شود
هزينه ارسال سفارشات در تهران رايگان مي باشد.

 

تعريف مشتري در بازار مولوي

بازار مولوي يك سايت فروش عمده كالا مي باشد از اين رو قيمت گذاري ، تعداد سفارش  و سياست فروش بر اساس عمده فروش مي باشد ،مشتريان بازار مولوي به طور خاص از يك كارتن به بالا مي توانند خريد خود را انجام دهند و بازار مولوي سفارشاتي كه از اين ميزان كمتر ثبت شده باشد را ترتيب اثر نخواهد داد.

 

نحوه قيمت گذاري

.بازار مولوي يك سایت فروش عمده كالا مي باشد و سياست قيمت گذاري بر اساس فروش تعداي كالا متغير است قيمت هاي بر اساس روز تنظيم و اخرين قيمت  در سايت اعلام مي شود

 

مسئوليت حمل كالا

سلامت ظاهري كليه سفارشات تهران تا زمان رسيدن به دست مشتري توسط بازار مولوي تضمين مي شود
و همچنين بازار مولوي كليه سفارشات شهرستان ها را تا تحويل به باربري مبدا تضمين ميكند تضمين بازار مولوي شامل درست بودن تعداد سفارش و شكل طاهري محصول است.

 

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در بازار مولوی، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. بازار مولوی در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی بازار مولوی درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

حفظ حریم شخصی مشتریان

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود. اما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازار مولوی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.بازار مولوی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.