کارخانه قند و شکر اقلید

 معرفی شرکت قند و شکر اقلید
 
شرکت سهامی تولیدی و صنعتی قند اقليد از سال 1345 تاسيس و به شناسه ملی10260140797 نزد اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيده است کارخانه توليدی اين شرکت در محدوده شمال استان فارس و در مجاورت شهرستان اقليد در زمینی به مساحت 300 هکتار احداث شده و بزرگترین کارخانه توليد شکر از چغندر و تصفيه شکر خام استان فارس می باشد .
پس از انجام مطالعات و بررسي هاي لازم جهت احداث يک کارخانه استحصال شکر از چغندر در ضلع جنوب شرقي شهر اقليد اقدامات اوليه از سال 1345 با دعوت از کارشناساني از کشورهاي اروپايي شروع و با انجام امکان سنجي هاي لازم ، مکان فعلي کارخانه جهت احداث آن مناسب تشخيص داده شد . بررسيهاي کارشناسان وقت ، زمينهاي کشاورزي مجاور شهرستان را صرفا جهت کشت چغندر قند مناسب تشخيص داده و ايجاد يک واحد توليدي را جهت اشتغال کارگران و کشاورزان ضروري تشخيص دادند .
در ادامه ، عمليات اجرايي ساخت کارخانه با جديت پي گيري شد و در سال 1348 عملا وارد بهره برداري آزمايشي شده وسپس به بهره برداری کامل رسيد.
عملکرد کلی شرکت و بررسی جايگاه آن در صنايع قند کشور نشان ميدهد در برخی سالها در ميان کارخانجات با ظرفيت مشابه در کل کشور، از لحاظ ميزان توليد و ضريب استحصال در رتبه نخست قرار گرفته است.
در حال حاضر با انجام اصلاحات فنی و اجرای فرآيند مهندسی مجدد و بازسازي های انجام شده کارخانه فراتر از ظرفيت اسمی فعاليت داشته و ضمن اخذ نشانهای کيفيت داخلی و بين المللی از اشتهار به توليد شکر با کيفيت ، نزد فعالان اقتصادی و اصناف مربوطه برخوردار می باشد
.
 

نمایندگی شرکت قند و شکر اقلید فارس

شرکت پخش بازار مولوی در سراسر ایران محصولات کارخانه قند و شکر اقلید فارس را توزیع می نماید،برای استعلام قیمت و دیگر اطلاعات مربوط با شماره مستقیم 09123871190 تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام دهید.

 

سهام شرکت قند شکر اقلید فارس شیراز

 شرکت قند و شکر اقلید سهامی خاص می باشد.

 

قیمت شکر و قند اقلید فارس شیراز

برای اطلاع از قیمت شکر و قند اسلام آبادشماره مستقیم 09123871190 تماس بگیرید یا در واتس آپ پیام دهید


محصولات شرکت قند و شکر اقلید فارس شیراز

 

۱- شکر سفید 50 کیلویی
عمده ترین محصول کارخانه شکر اقلید فارس، شکر سفید 50کیلویی در بسته بندی دولایه و پروپلین است این محصول با رعایت استاندارد 69 اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و مجوز سازمان غذا و دارو تولید شده و در تمامی مراحل تحت نظارت کارشناسان کنترل کیفیت تولید می گردد .

۲- شکر بستته بندی
یکی از محصولات شرکت تولیدی و صنعتی قند اقلید شکر بسته بندی با نام تجاری لاله می باشد که در پاکت های مقاوم و بهداشتی با وزن 900 گرم توزین و روانه بازار مصرف می شود .
این محصول دارای نشان استاندارد ، نشان مدیریت کیفیت ایزو 9001 وهمچنین دارای پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت کشور می باشد .

۳- تفاله خشک چغندر
تفاله خشک چغندر محصول دیگری از تولیدات کارخانه است که عمدتا" جهت غذای دام به مصرف می رسد .
میزان قند و ملاس موجود در تفاله خشک در قابل قبولی است و محصول مطلوبی فرآوری می گردد .

 

تلفن تماس کارخانه قند و شکر اقلید فارس

شماره تلفن تماس شرکت کارخانه قند و شکر اقلید فارس 02155592321-02155592871

 

آدرس کارخانه قند و شکر اقلید فارس

استان فارس - شهرستان اقلید - بلوار کارگر

 

قیمت امروز شکر فله 50 کیلویی اقلید فارس

قیمت شکر فله 50 کیلویی ،قند و دیگر محصولات کارخانه قند اقلید فارس در زیر آمده است.

ما در بازار مولوی به عنوان قدیمی ترین توزیع کننده و پخش کننده شکر در ایران آماده ارسال تمام سفارشات شما در هر کجا که هستید هستیم.

هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

روغن لادن,روغن بهار,روغن اویلا,روغن گلناز,روغن غنجه,روغن طبیعت,روغن هایلی,روغن آفتاب,روغن ورامین,روغن صاف قنادی,روغن مایع,روغن سرخ,روغن جامد ,روغن حیوانی,کره حیوانی,شکر فله,قند فله,تن ماهی شیلانه,تن ماهی شیلتون,تن ماهی تحفه,تن ماهی ارزان,تن ماهی ,تن ماهی صادارتی,رب آتا,رب همدانیان,رب روژین,رب تبرک,رب چین چین,عدس,حبوبات بسته بندی,لوبیا چیتی,لپه,نخود,سویا سبحان,برنج محسن,برنج خاطره,برنج جی تی سی,برنج پاکستانی,برنج طبیعت,برنج هندی,برنج هاشمی,برنج فجر,برنج عنبر بو,برنج گلستان,زر ماکارون,تک ماکارون,مانا,انسی,سبد کالای ماه رمضان,پخش مواد غذایی,بنکداری مواد غذایی,عمده فروشی مواد غذایی,بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی,عمده فروشی مواد غذایی تهران,عمده فروشی مواد غذایی مولوی,وارد کننده مواد غذایی,صادر کننده مواد غذایی,کارخانه مواد غذایی,