درباره ما

بازار مولوی در ابتدای سال 1373تاسیس شد،ما با بیش از 300 برند در زمینه تولید و واردات مواد غذایی و بهداشتی همکاری می کنیم.بازار مولوی اولین مجموعه تخصصی پخش کالاهای اساسی در ایران است که توسط برند های برتر پشتیبانی می شود.انواع برند ها در گروه روغن،برنج،قند وشکر،حبوبات،کنسرو های گوشتی و گیاهی ،ماکارونی ، غلات فراآوری شده و دستکش را به مشتریان خود ارائه می دهیم.ما هر کالا را در انواع حجم های فروش با سریعترین راه های ارسال به دست مشتریان می رسانیم.بازار مولوی با گسترده ترین شبکه تحت پوشش هر کالا را به تمام شهر های ایران و در هر نقطه ایی ارسال می کند، برای ما فرقی نمی کند در یک شهرستان کوچک ایران باشید یا یک کشور همسایه ما متعهد هستیم تا سفارشات را به بهترین شکل ممکن به دست مشتریان برسانیم.با طیف گسترده ایی از راه های پاسخگویی ما همیشه سریع ترین راه را برای پشتیبانی از مشتریان در نظر می گیریم

 

آنچه باور داریم
ما به مسئولیت،پشتیبانی از مشتریان و حفظ استاندارد های خود اهمیت می دهیم.ما عاشق نو آوری هستیم،و معتقدیم فناوری های جدید و ساده یک طرف سکه هستند و یک خدمات زمانی با ارزش می شود که خدمات خود را بی وقفه ارتقا بخشیم.

 

تاریخچه بازار مولوی

بازار مولوی در سال 1373 در تهران با این ایده که محلی برای پخش مواد مواد غذایی دست اول باشد تأسیس شد. بیش از 25 سال است که شرکت ما به هزاران نفر خدمات پخش و فروش خود را ازائه کرده است تا همه مشتریان تجربه یک خرید عالی ،قیمت عالی و خدمات پشتیبانی عالی را داشته باشند. ما همچنان به ارائه خدمات اینترنتی پرداختیم تا همه بتوانند بدون لطمه زدن به کسب و کار خود و فقط با یک ثبت سفارش ساده سفارششان را درب محل خود دریافت نمایند.
این یک امتیاز و مسئولیت بزرگ ،اما همچنان مفید و عالی برای حمایت از کسب و کار مشتریانمان و کمگ به آنها در صرفه جویی وقت و هزینه می باشد.
در سال 1396 ما رسما فصل جدیدی از تاریخ خود را افتتاح کردیم و تجارت اصلی خود را بر روی گروه کالاهای اساسی و محصولات مشخص و به صورت حرفه ایی متمرکز کردیم.امروز ما یکی از ارایه کنندگان پیشرو در صنعت پخش و توزیع در محصولات : روغن،برنج،قند و شکر،ماکارونی و غلات فرآوری،کنسرو تن ماهی،رب و کنسرو گیاهی،حبوبات و دستکش هستیم.


چه کار می کنیم

ما فروش و پخش مواد غذایی و بهداشتی خود را به : رستوران ها،سوپرمارکت ها،فروشگاه های زنجیره ایی،ارگان های دولتی ،شرکت ها،بیمارستان ها،عمده فروشان و شرکت های پخش مواد غذایی و بهداشتی و سایر مشتریان به سراسر ایران و جهان ارایه می دهیم.
ما انواع روغن های خوراکی،برنج،قند و شکر،کنسرو رب گوجه و تن ماهی،کنسرو لوبیا و گیاهی،حبوبات،ماکارونی و غلات فراآوری شده را در تمام وزن ها،برند ها،قیمت ها و با هر سلیقه ایی توزیع می کنیم.