اخبار بازار

 1. January 30, 2021

  سبد کالای کارمندان چیست ؟ شامل چه کالاهایی است؟ چه قدر هزینه لازم است؟

  سبد کالای کارمندان چیست؟
  سبد کالای کارمندان به هدیه ایی شامل انواع مایحتاج ضروری خانوار می گویند که از طرف شرکت،سازمانیا مجموعه به کارمندان اهدا می شود.
  سبد کالای کارمندان به منطور قدرانی از کارمندان و به بهانه مناسبتی خاص اهدا می شود.این مناسبت می تواند رسیدن سال جدید،رسیدن ماه مبارک رمضان،یا حتی اهدا در روزی یدون مناسبت باشد.
  سبد کالای کارمندان باعث بالا رفتن روحیه کارمندان می شود چرا که این موضوع را یاد اور می کند که مجموعه ایی که برای آن در تلاش هستند ،قدر تلاش آنها را می داند.

  شامل چه کالاهایی می شود؟

  ادامه مطلب
 2. January 30, 2021

  قیمت سویا امروز 11 بهمن 99

  قیمت سویا امروز 11 بهمن 99
  قیمت سویا امروز 11 بهمن ۹۹ با اندکی افزایش همراه شد.این نهاده پر مصرف در تولید انواع مواد غذایی و همچنین خوراک انسان و دام همچنان قیمت خود را بالای ۱۸۰۰۰ تومان حفظ کرده است.
  این در حالی است که همچنان کارخانه جات سویا از عرضه گسترده سویا امتاع می کنند.
  قیمت سویا وابسته به ارز دولتی می باشد و اگر ارز این محصول به نرخ جدید مصوب شود حتما نرخ مصوب سویا چیز دیگر خواهد بود.دولت در تلاش است تا با تمام سختی ها نیاز تمام کشور را به هر زحمتی شده تامین نماید.
  تولید کنندگان عنوان می کنند اگر ارز ۱۷۵۰۰ تومان برای واردات سویا تصویب شود چه بسا تامین و فروش سویا به روال قبلی باز گردد.
  گفتنی است قیمت سویا سبحان به عنوان لیدر محصول سویا در بسته بندی های ۱۳ کیلویی ۱۸۵۰۰ می باشد.

  ادامه مطلب
 3. January 28, 2021

  قیمت ماکارونی امروز 9 بهمن 99 آیا قیمت زر ماکارون تغییر می کند

  آیا قیمت ماکارونی افزایش پیدا می کند؟آیا نرخ دلار برای گروه ماکارونی تغییر می کند؟ آیا محصولات زر ماکارون با افزایش روبرو خواهد شد؟

  ادامه مطلب
 4. January 28, 2021

  تن ماهی به 40 هزار تومان رسید آیا صحت دارد؟

  تن ماهی به 40 هزار تومان رسید آیا صحت دارد؟

  به گزارش بازار مولوی و با مشاهده میدانی در بازار ارقام مطرح شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر تن ماهی ۴۰ هزار تومانی صحت ندارد.چرا که معیار برای تعیین مبلغ یک محصول در بازار میانگین قیمتی آن محصول در برند های مختلف است.
  هم اکنون ۹ بهمن ۹۹ مبلغ هر قوطی کنسرو تن ماهی در بازار به قیمت عمده فروشی بین ۱۱ هزار تومان تا ۲۸۵۰۰ می باشد از این رو میتوان نتیجه گرفت قیمت هر قوطی تن ماهی به رقم ۲۰.۲۵۰ تومان رسیده است.
  تولید کنندگان افزایش قیمت قوطی فلزی و درب کنسرو،گوشت تن ماهی ،و بسته بندی محصول را از علل بالا رفتن تن ماهی عنوان می کنند.
  یکی از تولید کنندگان به خبرنگار بازار مولوی گفت که سود ما تغییری نداشته و این هزینه های تولید است که بالا رفته است.

  ادامه مطلب
 5. January 28, 2021

  قیمت شگر امروز 9 بهمن 1399 /شکر به 11800 تومان رسید

  آیا قیمن شکر به 18000 تومان خواهد رسید؟ سئوالی که جواب آن شاید تا پایان سال 99 مشخص شود

  ادامه مطلب
صفحه‌ی