درباره ما

 

تاریخچه بازار مولوی

بازار مولوی در سال 1382 در تهران با این ایده که محلی برای پخش مواد مواد غذایی دست اول باشد تأسیس شد. بیش از 17 سال است که شرکت ما به هزاران نفر خدمات پخش و فروش خود را ازائه کرده است تا همه مشتریان تجربه یک خرید عالی ،قیمت عالی و خدمات پشتیبانی عالی را داشته باشند. ما همچنان به ارائه خدمات اینترنتی پرداختیم تا همه بتوانند بدون لطمه زدن به کسب و کار خود و فقط با یک ثبت سفارش ساده سفارششان را درب محل خود دریافت نمایند.
این یک امتیاز و مسئولیت بزرگ ،اما همچنان مفید و عالی برای حمایت از کسب و کار مشتریانمان و کمگ به آنها در صرفه جویی وقت و هزینه می باشد.
در سال 1396 ما رسما فصل جدیدی از تاریخ خود را افتتاح کردیم و تجارت اصلی خود را بر روی گروه کالاهای اساسی و محصولات مشخص و به صورت حرفه ایی متمرکز کردیم.امروز ما یکی از ارایه کنندگان پیشرو در صنعت پخش و توزیع در محصولات : روغن،برنج،قند و شکر،ماکارونی و غلات فرآوری،کنسرو تن ماهی،رب و کنسرو گیاهی،حبوبات و دستکش هستیم.

روغن لادن,روغن بهار,روغن اویلا,روغن گلناز,روغن غنجه,روغن طبیعت,روغن هایلی,روغن آفتاب,روغن ورامین,روغن صاف قنادی,روغن مایع,روغن سرخ,روغن جامد ,روغن حیوانی,کره حیوانی,شکر فله,قند فله,تن ماهی شیلانه,تن ماهی شیلتون,تن ماهی تحفه,تن ماهی ارزان,تن ماهی ,تن ماهی صادارتی,رب آتا,رب همدانیان,رب روژین,رب تبرک,رب چین چین,عدس,حبوبات بسته بندی,لوبیا چیتی,لپه,نخود,سویا سبحان,برنج محسن,برنج خاطره,برنج جی تی سی,برنج پاکستانی,برنج طبیعت,برنج هندی,برنج هاشمی,برنج فجر,برنج عنبر بو,برنج گلستان,زر ماکارون,تک ماکارون,مانا,انسی,سبد کالای ماه رمضان,پخش مواد غذایی,بنکداری مواد غذایی,عمده فروشی مواد غذایی,بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی,عمده فروشی مواد غذایی تهران,عمده فروشی مواد غذایی مولوی,وارد کننده مواد غذایی,صادر کننده مواد غذایی,کارخانه مواد غذایی,